ANUPRO VILOS NUOTRAUKOS

Gratiškių g. 8, Strazdiškių k., Trakų raj.

Kaimo turizmo sodyba Trakuose Anupro Villa

šiuolaikiškai įrengta vieta kokybiškam poilsiui bei šventėms. Modernus vilos interjeras, tvarkinga ir neperkrauta aplinka atpalaiduoja ir nuteikia kokybiškam poilsiui. Šiltos spalvos suteikia patalpoms jaukumo ir žaismingumo.

Pirmame aukšte įrengtoje pokylių salėje pakaks vietos ir vaišėms, ir šokiams, arba ramiam televizoriaus pasižiurėjimui su bičiuliais. Interjero akcentas – židinys, kuris sušildys tiek žiemą, tiek vėsesnėmis vasaros naktimis. Šalia įrengtoje virtuvėlėje rasite viską, ko gali prireikti maisto gaminimui ir laikymui – mikrobangų krosnelę, elektrinį virdulį, šaldytuvą, indaplovę, valgomojo stalą, indų ir įrankių. Karštomis dienomis galėsite pailsėti pavėsyje virš tvenkinio terasoje.

Antrajame aukšte įrengtuose miegamuosiuose – patogios dvigulės lovos, kuriose bus malonu  nugrimzti į sapnų karalystę po šventės linksmybių ar ilgo buvimo gryname ore. Ryškiaspalviai lovų užtiesalai ir margos užuolaidos kuria gerą nuotaiką, suteikia erdvei energijos ir gyvybės. Kaimo turizmo sodyba Trakuose nakvynei talpina iki 22 žmonių.

Atsigaivinti, nusiprausti ir kitai dienai pasiruošti galėsite moderniame vonios kambaryje. Taip pat į vilos Trakuose nuomos kainą įeina ir galimybė pasimėgauti saunos teikiamais privalumais. Šalia jos įrengtas persirengimo kambarys ir dušas. Kaimo turizmo sodyboje įrengta ir erdvi lauko terasa su liepteliu į tvenkinį ir puikiu vaizdu. Joje galėsite patogiai vakaroti ir mėgautis grynu oru bei gamtos ramybe. Rasite visus lauko baldus ir kepsninę.

Vila Trakuose svečių laukia visus metus. Poilsis Trakuose maloniai nustebins Jus visais metų laikais. Vasarą pateksite į žalią rojų, žiemą – į baltą beribę pasaką.
Susisiekite su mumis dabar!